פרסומים בעיתונות וברשת

כתבה תישבי.JPG
ynet.png
וילה אורן בירן אדריכלות ועיצוב פנים
וילה אורן בירן אדריכלות ועיצוב פנים
פנטהאוז אורן בירן אדריכלות ועיצוב פנים
פנטהאוז אורן בירן אדריכלות ועיצוב פנים

לקוחות ממליצים

"ממליצים מאד. אורן עזר לנו להתמקד בהמון מובנים, גם מבחינת בחירת מוצרים, עזר לנו בהתלבטויות. כל התהליך היה מאד נעים… עזר לנו להפיק מהבית הרבה יותר ממה שחשבנו שאפשר. שמענו מהרבה חברים על מעצבות שניסו מאד להכריח את הלקוחות ללכת בפתרונות שלהם, ואף כאלה שנטשו את המעצבות באמצע התהליך בגלל צורת עבודה לוחצת ולא נעימה. בנוסף שמענו על כאלה שאינן מלוות לאורך כל התהליך.
אורן כאמור שונה לגמרי, גם ליווה אותנו בכל השלבים של התהליך הארוך וגם לאורך כל הדרך היה כיף ונעים.
מבחינת תכנון אורן מתמקד לא רק בהיבט היופי אלא גם בהיבט הפרקטי שזה ממש חשוב לנו, אנחנו מרגישים את זה היטב לאחר שעברנו לדירה והכל מרווח ונוח."

גל וקרין, קרית מוצקין

"כל החברים שלנו ששיפצו אמרו שזה היה סיוט. בזכות אורן והקבלן כל התהליך היה ממש כיף! תודה!!"

א. פוקס, חיפה

 

"כל המבקרים מאוד מתרשמים מהדירה. זה מתחיל מרגע הכניסה אליה ומפגש עם חלל מרכזי גדול ונגישות רחבה לנוף – שני דברים שלא היו לפני השיפוץ. התחושה שהמבקר מקבל היא של דירת יוקרה גדולה מאוד – ואכן זה מה שהדירה הפכה להיות.
אורן סבלני ביותר ופתוח לדעות שונות מצד הלקוח ומצד בעלי המקצוע המעורבים. הפונקציונאליות של התכנון גבוהה ביותר ואנו נהנים ממנה מאוד."

יובל, חיפה

 

 

"גם אני התלבטתי אם לשכור משרד תכנון ועיצוב אבל זו הוצאה נוספת שמצדיקה את עצמה ומעבר לכך. שכרנו את אורן לצורך חסכון בזמן, ניצול מקסימלי של השטח ופיקוח אדריכלי. קבלן שיודע שיש עליו פיקוח מקצועי מתנהל אחרת ומקבל הערות… העבודה זרמה במהירות שלב אחר שלב. כתב הכמויות עזר לרכז ולהתמקח על מחירים ולא להתפזר לכל עבר עם הוצאות מיותרות."

יפה, טירת כרמל

סטודיו אורן בירן לאדריכלות ולעיצוב פנים

  • Facebook
  • Instagram